İletişim : +90 (532) 550 82 11 // +90 (216) 660 00 80 |Bize ulaşın : info@frigobien.com

Finansal Analiz

Frigobien Endüstriyel Soğutma Sistemleri
Frigobien Finansal Analiz

Finansal Analiz

Enerji Tasarrufu: Enerji atıklarının değerlendirilmesi, enerji verimliliğinin artırılması ve mevcut enerji kayıplarının önlenmesi yoluyla tüketilen enerji miktarının ekonomik kalkınmayı ve sosyal refahı engellemeden, kalite ve performansı düşürmeden en aza indirilmesi olarak tanımlanmaktadır.

İşletmelere verdiğimiz bu destekle inşaa edilen soğuk hava deposunun enerji giderleri ortaya çıkarken, aynı zamanda Frigobien’in en düşük enerji tüketimi ile an iyi verimi alabileceğiniz soğuk hava depolarını siz işletme sahiplerine nasıl kazandırdığına da şahit olacaksınız.

Finansal analiz işletmenin soğuk hava deposunun kurulumu için gerekli yatırımdan, kurulumdan sonra harcayacağı elektrik maliyetine kadar ekibimizin belirleyeceği doneler baz alınarak yapılır.

Hedeflenen Nedir?

Ekibimizin yapacağı finansal analizin amaçlarını söyle sıralayabiliriz.

  • İşletmelerin soğutma açısında finansal politikalarının değerlendirilmesi ve işletme kararları için temel oluşturulması.
  • İşletmenin ihtiyacı olan kapasitenin belirlenmesi,
  • Depo kapasitesinin potansiyel büyüme ve gelişme olanaklarının tespit edilmesi,
  • Kredi ve hibe desteği veren kurumlar için işletmelerin finansal yeterliliğinin ölçülmesi.

Soğuk hava deposu yatırımlarınıza karar veririken enerji maliyetleri en çok üzerinde durulması gereken konudur. İşletmenin geleceğini ciddi bir şekilde belirleyici bir rol oynar.

Başa Dön